-7%


Магніти неодимові кріпильні 10x3мм N50 з отвором зенковкою 3мм 10шт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект з 10 сильних неодимових кріпильних магнітів з отворами під гвинт, шуруп або саморіз з потайною головкою.
Клас: N50
Діаметр: 10 мм
Висота: 3 мм
Діаметр отвору: 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Діаметр, мм | 10 |
| Довжина, мм | 3 |
| Додаткові характеристики | Діаметр: 10 мм; Висота: 3 мм; Діаметр дірок: 3 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація набору | Магніти 10шт |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розмір | 10x3 мм |
| Розміри, мм | 10x3 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Набори. Магніти |
| Тип скріплення | Кольцевий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 167 ₴

