



Мікрофон настільний Ukc DM MX 622C для конференцій чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Мікрофон для конференцій DM MX-622C підійде для проведення конференцій, форумів, семінарів та ділових зустрічей неможливо без мікрофона. Мікрофон для конференцій є невеликим пристроєм на гнучкому тримачі. Суть його полягає в тому, щоб передати чітко голос того, хто говорить, без сторонніх звуків. Саме тому він фокусується лише на голосі, залишаючи позаду сторонні звуки. Мікрофон має високу чутливість - 85 +/- 3 дБ, що забезпечує відмінне відтворення голосу. Максимальний опір пристрою становить 0.6 кОм(a) при чистоті 50 Гц - 16 кГц.
У мікрофона на базі встановлений вимикач, що забезпечує зручність його використання - можна будь-якої миті відключити його. Купити мікрофон для конференцій DM MX-622C за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині з доставкою до всіх куточків України з різними способами оплати. Якщо вам важко зупинити вибір або зробити замовлення, зв'яжіться з нами і наші консультанти допоможуть вам з вибором.
Характеристики:
- Тип Конденсаторний, преполяризований
- Характеристика спрямованості Кардіоїдна
- Частотний діапазон 50Гц - 16кГц
- Чутливість 1.3 мВ/Па
- Динамічний діапазон 85 дБ
- Сигнал/шум 64 дБ
- Імпеданс 1000 Ом
- Максимальний УЗД 115 дБ
- Матеріал корпусу Мідь
- Вага 567 г
- Довжина 42 см.
- Кріплення з'єднувачем XLR
- Рівень сигналу на балансному виході не більше -40 – 2 дБ.
- Підставка має увімк/вимк. мікрофон.
- Живлення 2 батарейки тип АА
У комплекті: мікрофон, підставка, вітрозахист, сполучний шнур XLR M ― Jack 1,4".
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 567 г |
| Довжина | 420.0 |
| Основні атрибути | |
| Виробник | UKC |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Вид | Для конференцій |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Розміри | XLR |
| Комплектація | мікрофон, підставка, вітрозахист, з'єднувальний шнур XLR M — Jack 1,4" |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Призначення | Для конференцій |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вага, г | 567 |
| Діапазон частот | 50 – 16000 Гц |
| Чутливість, дБ | 85 |
| Відношення сигнал/шум, дБА | 64 |
| Харчування | 2 батарейки тип АА |
| Довжина шнура | 42 см |
- Ціна: 1 299 ₴

