-8%




Калькулятор Kenko KK 402 8-розрядний кишеньковий чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кишеньковий калькулятор Kenko KK - 402 8 цифр, дисплей, що легко читається
Кишеньковий калькулятор це ідеальне рішення для людей, яким потрібно завжди мати його при собі, і при цьому не займав багато місця. Дисплей розташований під кутом для кращого читання чисел. Потрібен у школі, на роботі та вдома.
Характеристики:
- Розрядність: 8-розрядний
- Тип пам'яті: Однорівнева пам'ять
- Клавіша видалення останньої цифри, що відображається
- Клавіші введення розрядів: Клавіша "00"
- Тип дисплея : ЖК-дисплей
- Заклинив захист ключа
- Автоматичне вимикання живлення
- Габарити: 69. 00 x 115. 00 x 9. 00 мм
- Тип батарей питания : 1 AA батарейка
- Висота: 11 см
- Ширина: 6,3 см
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 63 мм |
| Товщина | 9.0 |
| Довжина | 110.0 |
| Основні | |
| Виробник | Kenko |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Кишеньковий |
| Розрядність | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Додаткові характеристики | Тип дисплея: РК-дисплей; Захист від залипання клавіш |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Розміри | 69. 00 x 115. 00 x 9. 00 мм |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація набору | Кишеньковий калькулятор Kenko KK — 402 8 цифр |
| Форма | Прямокутна |
| Упаковка | Картка |
| Довжина, мм | 110 |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина, см | 11 |
| Матеріал кнопок | Пластик |
| Типорозмір батарейки | AA |
| Різниця дисплею | 8 |
| Орієнтація | Альбомна |
| Розмір | 69. 00 x 115. 00 x 9. 00 мм |
- Ціна: 127 ₴

