




Дитячий Нічник Диско шар RHD-37 зірковий магістр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ви чи ваші діти боїтеся темряви, і не можете заснути без жодного джерела світла? Залишати світло в коридорі не варіант, адже освітлення виходить надто яскравим?
Можливо, ви шукаєте річ, яка створить у вашій оселі романтичний чи новорічний настрій за лічені секунди? У такому випадку нічник RHD-37 це те, що вам потрібно! Він подарує вам різноманітність кольорів та ефектів за допомогою безлічі цікавих режимів роботи. З нічником RHD-37 ви урізноманітнюєте своє дозвілля.
Переваги:
- Зручність:
Цей нічник у вигляді кубка може працювати як від мережі, так і від батарейок, тому ви завжди можете використовувати його і в квартирі і на вулиці.
- практичність:
Цей нічник вважається дитячим не тільки тому, що позбавляє страху темряви, але й через те, що з його управлінням впорається навіть маленька дитина
- Гарний дизайн:
Дизайн нічника сподобається абсолютно всім, розсип камінчиків завжди радуватиме Вас своєю красою.
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Тип приладу: Ночник-проектор
- Матеріал корпусу: Пластик
- Джерело живлення: Мережа 220 В
- Висота світильника: 20.5 см
- Діаметр плафона: 9.5 см
Комплектація:
- Дитячий нічник RHD-37
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Тип | Нічник |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Додаткові характеристики | Цей нічник у формі кубка має можливість працювати як від мережі, так і від батарейок, тому ви завжди можете використовувати його і у квартирі, і на вулиці. |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Додатковий текст | Нічник подарує вам різноманітність кольорів і ефектів за допомогою безлічі цікавих режимів роботи. |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Розміри | 20.5х9.5 см |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Комплектація | Нічник Диско куля RHD-37 |
| Напруга, В | 220В |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Габарити (ВхГхШ) | 20.5х9.5 см |
| Категорія | Для дівчаток; Для хлопчиків |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність | 1 Вт |
| Вид проекції | Зоряне небо |
| Форма | Інша |
| Тип установки | Настільні |
| Застосування | Для дачі; Для лоджії; Для дому; Для інтер'єру; Універсальний |
| Колір світіння | Різнобарвний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодні (LED) |
- Ціна: 462 ₴

