



Адаптер Hoco Z35 чорний with LED 3USB 1Type-C PD3.0 QC3.0 3A автомобільний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Адаптер автомобільний Hoco with LED Companheiro Front and Rear Seat Z35 3USB/1Type-C, PD3.0/QC3.0, 3A
Зарядний пристрій Hoco with LED Z35 - це компактний аксесуар для підзарядки та роботи будь-яких мобільних пристроїв під час поїздок та подорожей. Даний адаптер є ще й подовжувачем для роз'єму прикурювача, він має довгий кабель, завдяки якому пасажири, що знаходяться на задньому сидінні, з легкістю і комфортом зможуть підзарядити свої гаджети. Особливістю є наявність трьох роз'ємів USB та одного роз'єму Type-C, які дозволяють одночасно заряджати кілька гаджетів.
Адаптер Hoco with LED Z35A 3USB, 2.4A має стабільний показник потужності, максимальна вихідна потужність одного з портів 2.4А забезпечує швидку зарядку підключених пристроїв. Також зарядка оснащена електронними компонентами для захисту від короткого замикання, перенапруги та перевантаження струмом, що робить його використання абсолютно безпечним.
Характеристики:
- Вхід: DC 12-24 В;
-
Вихід: USB 1: 5V-2.4A, USB 2/3: 5V-2.4A., Type-C: 5V-3A (PD), 9V-2A (PD), 12V-1.5A (PD)-18 Вт.
-
Вбудований індикатор LED
-
Розмір: 30*21*50 мм (основний автомобільний зарядний пристрій)/60*30*45 мм (додатковий зарядний пристрій)
- Довжина кабелю: 1,2м.
Комплектація:
- Автомобільний зарядний пристрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | Hoco |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий текст | Вхід: DC 12-24 V; Вихід: USB 1: 5V-2.4A, USB 2/3: 5V-2.4A.,Type-C: 5V-3A (PD), 9V-2A (PD), 12V-1.5A (PD) — 18 Вт. |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 2.1 |
| Ширина в пакованні (см) | 5 |
| Довжина шнура | 1.2 |
| Довжина | 50.0 |
| Вихідна напруга | 5.0 |
- Ціна: 582 ₴

