-7%




Навушники провідні Esperanza Headset EH108 32 Ом Black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарнітура Esperanza Headset EH108 виконана у круглих формах з якісним звуком відтворення та запису. Невелика вага не доставить дискомфорту при тривалому використанні, а оголов'я, що регулюється, дозволить комфортно налаштувати гарнітуру під себе. З гнучким кріпленням мікрофона ви можете легко поставити його в потрібне положення. Навушники підійдуть для прослуховування музики, перегляду фільмів та спілкування.
Характеристики:
Спосіб підключення: Дротовий
Тип конструкції: Повнорозмірні
Тип акустичного оформлення: Закриті
Вага: 250 г
Мінімальна частота, що відтворюється, Гц: 20
Максимальна частота відтворення, Гц: 20 000
Опір, Ом: 32
Довжина кабелю, м: 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон частот мікрофона | 30 Hz -16 000 Hz |
| Діапазон частот навушників | 20 Hz - 20000 Hz |
| Довжина шнура, м | 2 |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Інтерфейс підключення | 2х 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Black |
| Чутливість мікрофона, дБ | 58 |
| Чутливість навушників | 105 |
- Ціна: 674 ₴

