

Навушники провідні Esperanza Headphones EH120 2м Black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Навушники Esperanza Reggae EH120 Black – це індивідуальний пристрій, що дозволяє слухати пісні чи аудіокниги з комфортною гучністю та при цьому не заважати іншим людям. Де б ви не знаходилися: у парку на пробіжці, у громадському транспорті чи в робочому кабінеті, крихітна аудіосистема дозволить скоротити час та підняти настрій. Навушники Esperanza Reggae EH120 Black без мікрофона озброєні якісним звучанням без критичних спотворень, тому стануть чудовим інструментом для всіх. За типом акустичного оформлення це закриті навушники.
Підключення навушників провідне через інтерфейс 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм), 1 x jack (роз'єм 6.3 мм). Це забезпечує необхідну свободу руху свободу дій і повністю сумісний для ПК, телефону. При цьому інтерфейс сумісний з усіма популярними портативними девайсами або ПК.
Навушники повнорозмірні великі, що забезпечує комфортне використання та гарну звукоізоляцію. Модель з оголовьем, враховуйте це, якщо плануєте багато рухатись під час експлуатації.
Чорний колір корпусу добре поєднується із різними гардеробами. Для виробництва амбушюр використовували практичний і приємний на дотик матеріал шкірозамінника.
Характеристики:
Тип пристрою: гарнітура
Тип: музика та розваги
Підключення: провідне
Призначення: для комп'ютера
Конструкція: повнорозмірні
Тип кріплення: дуга над головою
Інтерфейс підключення: Jack 6.3 мм
Кількість jack(ів): 2
Опір навушників: 32 Ом
Мінімальна частота, що відтворюється: 20 Гц
Максимальна частота, що відтворюється: 20 кГц
Акустичне оформлення: закриті
Чутливість: 105 дБ
Довжина шнура: 2 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Тип роз'єму | jack 6.3 мм |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон частот навушників | 20 Hz -20 000 Hz |
| Довжина шнура, м | 2 |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Інтерфейс підключення | 6.35 мм (Jack); 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип кабелю | Круглий |
| Тип навушників | Накладні |
| Колір | Black |
| Чутливість навушників | 105 |
- Ціна: 674 ₴

