
Навушники провідні Esperanza Earphones EGH330G 2м Black-Green
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.ESPERANZA Earphones EGH330G Gr (EGH330G) – це високоякісні, класичні стереонавушники з мікрофоном та регулятором гучності. Навушники мають високоякісний звук, який подарує вам задоволення протягом довгих годин гри, прослуховування музики, перегляду фільмів та під час спілкування через інтернет-комунікатори.
особливості:
Еластичне м'яке оголов'я, яке легко регулюється.
Великі м'які подушечки для вух покриті шумоподавлюючим матеріалом зі шкірозамінника.
Сумісний з усіма популярними звуковими картами та аудіопристроями.
Характеристики:
Акустичне оформлення: Закриті
Конструкція навушників: Повнорозмірні
Підключення: Дротове
Вбудований мікрофон: так
Чутливість, дБ: 105
Діапазон чутливості: від 91 дБ та вище
Опір: 32 Ом
Частотний діапазон динаміків: 20 Hz - 20000 Hz
Інтерфейс підключення: mini jack 3.5mm
Регулювання гучності на дроті: так
Складання: ні
Кріплення: оголов'я
Особливості: ігрова гарнітура, Пульт ДК
Довжина шнура, м: 2
Частотний спектр мікрофона: 30 Hz -16 000 Hz
Чутливість мікрофона, дБ: 52
Конструкція мікрофону: регульований
Тип кабелю: з тканинним обплетенням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Колір | Зелений |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон частот мікрофона | 30 Hz –16 000 Hz |
| Діапазон частот навушників | 20 Hz -20 000 Hz |
| Довжина шнура, м | 2 |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Інтерфейс підключення | 2х 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип кабелю | Круглий |
| Тип кабелю | Круглий |
| Тип навушників | Накладні |
| Чутливість навушників | 105 |
- Ціна: 965 ₴

