-7%




Навушники провідні з мікрофоном Esperanza Headset EH115 2м 32Ом Black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Esperanza Headset EH115 Black - стильні, дуже елегантні стереонавушники з мікрофоном і регулятором гучності на кабелі. Оголов'я регулюється з двох сторін, складається із двох гнучких частин для комфортного використання.
Характеристики:
Акустичне оформлення: Закриті
Підключення: Дротове
Вбудований мікрофон: Є
Чутливість, дБ: 105
Діапазон чутливості: від 91 дБ та вище
Опір: 32 Ом
Частотний діапазон динаміків: 20 Hz - 20000 Hz
Інтерфейс підключення: mini jack 3.5mm
Регулювання гучності на дроті:
Тип кріплення – дуга над головою.
Довжина шнура, м: 2
Частотний діапазон мікрофона: 30 Hz -16 000 Hz
Чутливість мікрофона, дБ: 58
Конструкція мікрофону: Винесений регульований
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон частот мікрофона | 30 Hz –16 000 Hz |
| Діапазон частот навушників | 20 Hz – 20000 Hz |
| Довжина шнура, м | 2 |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Чутливість мікрофона, дБ | 58 |
| Чутливість навушників | 105 |
- Ціна: 674 ₴

