




Навушники HUNTERSPIDER Gaming with LED V3 220см black/blue
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ігрові навушники HUNTERSPIDER LED V3 відтворюють чудовий звук з потужними басами. Мають зручну конструкцію, LED підсвічування та яскравий зовнішній вигляд.
Є можливість підключення до мобільних пристроїв та ПК.
Великі м'які амбушюри і м'яке, гнучке оголов'я гарантують максимальний комфорт при тривалій грі.
Довгий та чіткий мікрофон забезпечує дуже зручний зв'язок під час ігор.
На дроті знаходиться пульт із коліщатком регулювання гучності.
Дротові, підійдуть для більшості пристроїв з роз'ємом 3.5 мм.
Характеристики:
Амбушюри зі 100% піни з ефектом пам'яті
5 регульованих розмірів
2,2-метровий USB-кабель для гарнітури
Світлодіодне підсвічування LED (світло можна вимкнути)
Опір динаміка: 32Ω
Чутливість: 115dB ± 3dB
Діапазон частот: 20HZ-20KHZ
Мікрофон: Φ6.0MM
Опір мікрофону: 2.2KΩ
Чутливість мікрофона: -38dB ± 3dB
Живлення: AUX 3.5 mm
Зручне розташування мікрофону
М'яке, гнучке оголов'я
Підтримка формату Hi-Res Audio
Комплектація:
Навушники
| Основні | |
|---|---|
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | USB |
| Мікрофон | Вбудований |
| Вид | Навушники |
| Особливості | Світлодіодна підсвітка |
| Кількість мікрофонів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Інтерфейс підключення | 2х 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип навушників | Накладні |
| Колір | Light Blue-Black |
| Чутливість мікрофона | -38dB ± 3 дБ |
| Чутливість мікрофона, дБ | -38dB ± 3 дБ |
| Чутливість навушників | n115dB ± 3dB |
- Ціна: 1 215 ₴


