

Портативна колонка BOROFONE Euphony sports BT speaker BR19 IPX5 AUX/USB/TF/FM TWS 5Wх2 red
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Портативна колонка BOROFONE Euphony sports BT speaker BR19 IPX5 AUX/USB/TF/FM TWS 5Wх2
Компактна портативна бездротова Bluetooth-колонка Borofone BR19 - ідеальна акустична система для повсякденного прослуховування музики, аудіолекцій та звукових доріжок при перегляді кінофільмів, а також для вечірки, прогулянки або просто в подарунок.
Якісне звучання в діапазоні частот 120 - 18000 Гц і можливості налаштування еквалайзера на пристрої, що передає звук, дозволяють отримати максимальне задоволення від відтворення.
Швидке підключення за 2 секунди - просто виберіть колонку зі списку пристроїв Bluetooth на вашому телефоні і починайте насолоджуватися музикою.
Портативна колонка Borofone BR19 підтримує відтворення звуку як із пристроїв через Bluetooth, AUX, так і з карти пам'яті (для цього передбачено окремий слот): слухайте музику будь-яким зручним для вас способом, коли і де зручно.
Перемикання та зупинка/відтворення треків, регулювання гучності, прийом/закінчення дзвінків - все це можливо за допомогою інтерфейсу з кнопками.
Стильний яскравий дизайн та якісні матеріали виготовлення додають привабливості колонці.
Основні характеристики:
Тривалість відтворення на заряді: 2:00;
Час зарядки: близько 2:00;
Діаметр динаміків: 45 мм;
Динаміки: 5 Вт х 2;
Частотна характеристика: 50 – 18000 Гц;
Відношення сигнал/шум: 95 дБ;
Батарея: 3.7V 1200mAh;
Підтримка: USB/TF (карта пам'яті)/Bluetooth/AUX (3.5 мм);
Водонепроникність (IPX5);
Габарити: 172 х 68 х 67 мм;
Вага: 363 р.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Інтерфейси | USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Входи | jack 3.5 мм |
| Входи | jack 3.5 мм |
| Габарити | 172*68*67 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал | Пластик |
| Харчування | Від акумулятора |
| Підключення | Бездротове |
| Призначення | Для телефона |
| Підключення | Бездротове |
| Сумісність з iOS і Android-пристрої | iPhone; iPad; Android |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Red |
- Ціна: 753 ₴

