-5%




Вафельниця Esperanza Titanum TKT003 Raspberry 750W black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ароматні та гарячі вафлі – це улюблений сніданок для всієї родини. Завдяки вафельниці Esperanza Titanum TKT003 Raspberry ви зможете щодня тішити свою родину. Вафельниця прослужить вам тривалий час і не підведе вас у приготуванні, оскільки має захист від перегріву. Ви зможете готувати вафлі не використовуючи жиру завдяки антипригарному покриттю пластин.
Вафельниця Esperanza Titanum TKT003 Raspberry допоможе вам у приготуванні смачних вафель. Ви можете зробити легкі десерти або закуски.
Характеристики:
• Вага: 960г
• Потужність: 750W
• Кількість вафель: 2 шт. (2 порції)
• Антипригарне покриття: так
• Колір чорний
• Габарити (ВхШхГ): 24 х 11 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикатор нагріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | ; 24 х 11 х 23 см |
| Габарити (ВхШхГ), см | ; 24 х 11 х 23 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Індикатор готовності | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Вафельниця |
| Потужність | 750 Вт |
| Потужність, Вт | 750 |
| Пластини для приготування | Тарталетки |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому; Професійні |
| Тип | Бутербродниця |
- Ціна: 849 ₴

