


Кріплення для телевізора VESA 15-43" V-Star V-20T, Настінне
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення для телевізора V-Star V-20T 7484 монтується на стіну та підходить для телевізорів з діагоналлю від 15 до 43 дюйми.
Висувний, з функцією нахилу та повороту.
Міцна сталева конструкція витримує великі навантаження.
Легко та швидко монтується.
Характеристики:
Тип кріплення: настінне;
Сумісний з екранами діагоналлю: 15-43 дюйми;
Вертикальний нахил: ±15°;
Максимальне навантаження: 25 кг;
Кріплення VESA: від 50х50 до 200х200;
Матеріал: метал;
Вага 1.1 кг.
Комплектація:
Кронштейн для телевізора;
Монтажний набір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vesa |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримка діагональ | 15" |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Регулювання | Нахил |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм; 50x50 мм; 200x200 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | ; 15 |
- Ціна: 633 ₴

