




Вентилятор для корпусу Chieftec CF-3012-RGB Tornado fan set 120mmх3 6-pin
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Новий набір корпусних вентиляторів із запатентованою мультифункціональною платою управління та контролером RGB-підсвічування легко відповідає всім очікуванням геймерів і навіть перевершує їх.
Управління RGB-підсвічуванням може здійснюватися або від + 5 В світлодіодного конектора для підключення плати (для тих плат, які представлені спеціальними пристроями), або повністю незалежно, перемикаючись з використанням + 5 В світлодіодного регулятора контролера.
Кожен вентилятор оснащений 16 адресними світлодіодами і практично забезпечує нескінченну різноманітність ефектів RGB, що неможливо реалізувати і використовувати звичайне світіння + 12 В RGB. Крім того, кожен вентилятор оснащений антивібраційними гумовими прокладками, що амортизують, і лопатями спеціальних форм, які зустрічаються безшумну роботу.
Характеристики:
Тип: холодильник холодження
Призначення: для корпусу
Діаметр вентилятора, мм: 120
Підсвічування: Так
Регулятор обгортань: Так
Мінімальна швидкість обертання, об/хв: 1200
6-контактний
Габарити: 120 х 120 х 25 мм
Вес: 0,765 кг
Габарити упаковки: 135 х 170 х 90 мм
Вес в упаковці: 0,795 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Вентилятори |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Харчування | ; 12 В |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 x 120 x 25 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 2 196 ₴




