


Кронштейн для монітора IIyama DS1001C-B1 похило-поворотний 10"-30" навантаження 10кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Кронштейн для монітора Iiyama DS1001C-B1 - це пристрій, призначений для кріплення монітора на столі або іншій горизонтальній поверхні. Кронштейн виготовлений з міцного металу і має чорний матовий колір, що надає йому стильного зовнішнього вигляду.
Кронштейн підтримує монітори з діагоналлю екрана від 10 до 30 дюймів і максимальною вагою до 10 кг. Він оснащений пластиною кріплення VESA 75x75 мм і 100x100 мм, що дає змогу легко встановити на нього монітори різних моделей і брендів.
Кронштейн має вільне регулювання за висотою, нахилом і поворотом, що дає змогу встановити монітор в оптимальному положенні для роботи. Крім того, кронштейн має вбудований кабель-канал, який допомагає прибрати дроти і зберегти робочий стіл у порядку.
Кронштейн для монітора Iiyama DS1001C-B1 легко монтується на столі за допомогою гайок і болтів, які поставляються в комплекті. Він забезпечує надійне кріплення монітора і дає змогу звільнити робочий простір на столі.
Характеристики:
- Тип товару: кронштейн
- Призначення: для монітора
- Діагональ: 10"-30"
- Максимальне навантаження: 10кг
- Стандарт VESA: 100х100мм, 75х75 мм
- Вид кріплення: настільний
- Тип кріплення: похило-поворотний
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Настільні кріплення |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Діагональ екрану | 10"; 30" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 10 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 30" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримка діагональ | 10" |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм; 75x75 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 571 ₴

