-3%


Сильний неодимовий магніт 45х25 N35: для ваших проектів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дисковий неодимовий магніт, відомий своєю потужністю тяжіння та високою стійкістю до розмагнічування.
Клас: N35
Розмір: прибл. 45 х 25 мм
Сила зчеплення: ~ 65 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Сила зчеплення: ~ 65 кг |
| Додатковий текст | Клас: N35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація набору | Магніт неодимовий |
| Матеріал | Метал |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розмір | 45 х 25 мм |
| Розмір (ДхШхВ), мм | 45 х 25 |
| Розміри | 45 х 25 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Магніти |
| Упаковка | Картка |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 1 159 ₴

