-7%


Тримач для ґноту 100шт, металевий 12.5мм круглий фіксатор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір із 100 металевих тримачів для бавовняних вощених ґнотів. Фіксатори виготовлені з якісної сталі, завдяки чому при затиску ґноту не деформуються.
Дані тримачі спрощують процес фіксації ґнота у вертикальному положенні при виготовленні насипних або наливних свічок.
Діаметр основи: 12.5 мм
Діаметр отвору під гніт: 2.5 мм
Вага набору: 21 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 1.2 см |
| Додаткові характеристики | Діаметр основи: 12.5 мм; Діаметр отвору під ґатунок: 2.5 мм |
| Додаткові характеристики | Діаметр основи: 12.5 мм; Діаметр отвору під ґатунок: 2.5 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 100 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 100 |
| Кількість одиниць, шт | 100 |
| Кількість предметів, шт | 100 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 100 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 100 |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Фітилі та фіксатори |
- Ціна: 123 ₴

