



Намет Туристичний чотиримісний Ranger Сamper 4 RA 6625 білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Всі ми любимо відпочинок на свіжому повітрі, проте найбільше запам'ятовується відпочинок саме з ночівлею. Ми раді представити намети від ТМ Ranger, які обов'язково стануть надійними помічниками з активного відпочинку. Намет Ranger Сamper 4 – дана модель розрахована на 4 дорослі особи. Завдяки своїй простоті складання, з установкою впорається навіть новачок.
Намет складається з двох шарів, завдяки чому Ви почуватиметеся захищеними від дощу та нагріванням на сонці. Для виготовлення намету Ranger Сamper 4 ми використовували високоякісну та надміцну тканину поліестер 190Т. Яка за своїми характеристиками легша і міцніша, бо майже не розтягується при попаданні води і не псується від ультрафіолетових променів, тому термін експлуатації продовжується.
Внутрішня куля намету додатково оснащена повітряним клапаном із москітною сіткою. Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою, можна вибрати або закрити повністю тканиною або відстебнути і залишити тільки москітну сітку, щоб не було так жарко. У середині є кишеня для розміщення різноманітних дрібниць, зверху – петля для підвішування ліхтаря.
Щоб полегшити процес збирання по краях намету розташовані кільця з металевими вставками, в які фіксуються дуги, що запобігає несподіваному вислизанню.
Зовнішній шар намету має поліуретанове просочення, що підвищує коефіцієнт водонепроникності намету, всі шви проклеєні. Додатково розташовані повітряні клапани підвищення циркуляції повітря.
Водостійкість намету 2000 мм. водяного стовпця.
Для додаткового натягу намету в комплекті йдуть мотузки та кілочки.
Каркас намету виготовлений зі скловолокна завтовшки 8,5 мм.
Намет Ranger Сamper 4 має тамбур, який всмоктується на дуги і додатково розтягується за допомогою мотузок, має вигляд хатинки. У тамбурі зручно розмістити речі і вони будуть надійно захищені від негоди та зробить Ваш відпочинок ще комфортнішим. За потреби тамбур можна прибрати. Намет має приємний вигляд і виконаний у світлих кольорах і буде дуже гармонійно виглядати на природі.
Комплектація: намет зовнішній та внутрішній тенти, 2 дуги, кілочки, мотузки, чохол.
Характеристики:
– каркас: скловолокно завтовшки 8,5 мм, сталь;
- Тканина: поліестер 170Т, 190Т;
- Колір: сірий, білий, чорний;
- вологостійкість: 2000 мм;
- Розмір у розкладеному вигляді: 130х210х240 см (ВхГхШ);
- Розмір внутрішній: 117х195х185 см (ВхГхШ);
- Розмір у складеному вигляді: 16х13х65 см (ВхГхШ);
- Вага: 3,75 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Чотиримісні |
| Габарити | 130х210х240 см |
| Габарити | 130х210х240 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | скловолокно завтовшки 8,5 мм, сталь |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Призначення | Для високості; Експедиційні; Кемпінгові |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 2 923 ₴

