-2%




Намет тримісний кемпінговий Totem Indi TTT-018 зелений
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний тримісний намет Totem Indy 3
Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром та одним входом.
Час використання: весна, літо, осінь.
Призначення: нескладні походи, риболовля, відпочинок на природі.
Особливості:
- великий місткий тамбур
- вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою
- двошарова конструкція
- два вентиляційні клапани
- усі шви проклеєні
Характеристики:
Тип: Універсальний намет
Кількість місць: 3
Кількість входів: 1
Матеріал каркасу: фіберглас 7,9 мм
Матеріал дна: армований терпаулінг 10000 мм. ст.
Матеріал тенту: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий polyester 68D/68D 190T
Вага намету: 2,9 кг
Розміри: 280 х 210 х 120 см.
Габарити в упаковці: 60×15×15
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Тримісні |
| Габарити | 280 х 210 х 120 см |
| Габарити | 280 х 210 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | фіберглас 7,9 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Призначення | Для високості; Експедиційні; Кемпінгові |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 4 319 ₴

