-2%




Намет двомісний одношаровий літній Totem Summer 2 TTT-019 205х140см зелений
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Totem Summer 2
Легкий одношаровий літній двомісний намет для нетривалих походів вихідного дня та відпочинку на природі.
особливості:
- одношаровий намет
- вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Великий вентиляційний клапан
- Усі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм. ст.
Дно: армований терпаулінг 10000 мм. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Вага 1,7 кг.
Розмір в упаковці: 10 х 62 х 16 см.
Розмір: 205 х 140 х 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Двомісні |
| Габарити | 205 х 140 х 120 см |
| Габарити | 205 х 140 х 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | фіберглас 7,9 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Призначення | Для високості; Експедиційні; Кемпінгові |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
- Ціна: 1 994 ₴

