


Намет тримісний з 3 входами для туризму Tramp Cave 3 V2 TRT-021
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Намет Tramp Cave 3 (V2)
TRAMP CAVE 3 (V2) - тримісний намет експедиційного класу з 3 входами – 2 з тамбуру, один із тильного боку, з великим тамбуром для складування спорядження або організації кухні.
Каркас – алюмінієвий, розташування каркасу – внутрішнє.
Намет по всьому периметру обшита сніговою спідницею, що захищає від снігу, дощу та сильного вітру.
Вентиляційна система складається з 3 вікон - 2 у куполі спального відсіку та одне додаткове у тамбурі.
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм, тривалі теккінги або експедиції до районів зі складними погодними умовами.
Час використання: зима, весна, літо, осінь
особливості:
Двошаровий намет з трьома входами
Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
Величезний тамбур із двома входами
Два вентиляційні клапани з можливістю відкриття зсередини намету
Усі шви проклеєні
Світловідбивні відтяжки та елементи на вентиляції
Снігова спідниця
Комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору.
Характеристики:
Вага: 5,3 кг
Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм
Внутрішній намет: 100% поліестер, що дихає RipStop
Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм
Каркас: сплав ALU 7006 8,5 мм
Розмір: 490 х 220 х 130 см.
Розмір в упаковці: 26 х 50 х 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Тримісні |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер RipStop |
| Внутрішній намет | 100% повітропроникний поліестер RipStop |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Каркас | ALU 7006 8.5 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Призначення | Для високості; Експедиційні; Кемпінгові |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в ст |
| Покриття підлоги | 100% поліестер 75D/190T 10000 мм у ст |
| Покриття підлоги | 100% поліестер 75D/190T 10 000 мм в ст. |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Сезон | Трьохсезонні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Намети |
| Колір | Сірий із червоним |
- Ціна: 13 039 ₴

