-6%






Настільна гра 3в1 шахи, шашки, нарди, 34x34см, дерево
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір настільних ігор 3 в 1 включає найбільш популярні класичні шахи, шашки і нарди. Дозволить цікаво та дружно провести вільний час, а також розвивають у дітей мислення, логіку, стратегічне мислення, навички рахунку та бажання перемагати.
Шахова дошка виготовлена у вигляді футляра з дерева та оснащена металевими засувками для зручності зберігання та транспортування.
Три настільні ігри в одному наборі: шахи, шашки та нарди
Кількість гравців: 2
Матеріал: дерево
Діаметр шахових фігур: ~20 мм
Діаметр фішок для шашок/нард: ~19 мм
Розмір поля: 340 х 340 х 18 мм
Вага набору: 630 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 630 г |
| Вид | Шахматы; Шашки; Нарди; Набір |
| Тип фігур | Традиційні |
| Вид фігур | Традиційні |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Діаметр шахових фігур: ~20 мм; Діаметр фішок для шашок/нард: ~19 мм |
| Додаткові характеристики | Діаметр шахових фігур: ~20 мм; Діаметр фішок для шашок/нард: ~19 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Колір | Різнобарвний |
| Комплект постачання | Настільна гра 3в1 шахи, шашки, нарди, 34x34 см, дерево |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розміри | 340 х 340 х 18 мм |
| Розміри | 340 х 340 х 18 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Комплект |
| Тип набору | 3 в 1 |
- Ціна: 680 ₴

