

Навушники провідні Esperanza headsets EGH430 2м black-green
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Стильний геймерський пристрій
Навушники Esperanza Headset EGH430 Black хороші для використання з метою забезпечення бездоганного середовища для отримання та передачі звукової інформації. Їхній дизайн з перших нот натякає на те, що цей аксесуар для профі геймерського світу: суперергономічні конструкційні елементи, всілякі регулювання, чорний дизайн з яскравими елементами. Світлодіодне підсвічування стало родзинкою загального вигляду. Вона розташована на зовнішній стороні чаш, що закривають динаміки. Підсвічування надасть динамічності вашому образу і дозволить голосно заявити про себе.
Регулювання головної дуги
Оголов'я стало основою, що тримає на собі всю конструкцію. Саме це дуга має підвищену міцність, т.к. на неї лягає основне навантаження, а також постійно провадиться переміщення динаміків. Щоб знизити навантаження, що дає оголов'я на череп, виробник зробив окрему дугу, яка лягає безпосередньо на голову і стикається з нею.
Ергономічні амбушури
Амбушюри у закритих повнорозмірних навушниках допомагають створити правильне середовище для поширення звуку. З їх допомогою він подається до слухового каналу, при цьому не пропускаючи зовнішні шуми. Ця деталь має м'яку структуру, а також добре вентилюється, щоб вушна раковина не запітніла.
Вбудований мікрофон
Для гравця обов'язково підтримувати постійний контакт із своїми соратниками. Саме ця перевага і дає мікрофон. Маючи гарнітуру з мікрофоном, ви отримуєте якісний приймач, який передасть ваш голос опоненту, практично не спотворивши його.
Універсальне підключення
Для взаємодії з іншою технікою необхідно підключити пристрій за допомогою кабелю. Роз'єм mini-jack (3.5 мм) став ідеальним способом для цього. він практично скрізь.
Характеристики:
- Акустичне оформлення: закриті
- Конструкція навушників: повнорозмірні
- Підключення: провідне
- Вбудований мікрофон: так
- Чутливість, дБ: 105
- Чутливість мікрофона, дБ: 42
- Опір: 32 Ом
- Частотний діапазон динаміків: 20 Hz - 20000 Hz
- Частотний діапазон мікрофону: 30-16000 Гц
- Інтерфейс підключення: mini jack 3.5mm
- Особливості: Ігрова гарнітура, підсвічування
- Довжина шнура, м: 2
- Конструкція мікрофону: регульований
- Тип кабелю: з тканинним обплетенням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Зелений |
| Тип підключення | Провідні |
| Вид | Навушники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина шнура, м | 2 |
| Довжина шнура, м | 2 |
| Діапазон частот мікрофона | 30-16000 Hz |
| Діапазон частот навушників | 20 Hz – 20000 Hz |
| Імпеданс, Ом | 32 |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Радіус дії, м | 2 |
| Радіус дії, м | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип кабелю | Круглий |
| Тип кабелю | Круглий |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Чутливість мікрофона | 42 дБ |
| Чутливість мікрофона, дБ | 42 |
| Чутливість навушників | 105 |
| Чутливість навушників | 105 |
- Ціна: 1 422 ₴

