-8%


Навушники провідні MDR 196 Aux white
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навушники MDR 196 відрізняються потужним звуком та глибокими басами.
Завдяки чашкам із м'якими амбушюрами ви отримаєте неймовірні відчуття від прослуховування музики у дорозі. Потужне та динамічне звучання.
Закрите акустичне оформлення гарантує надійну звукоізоляцію. Свобода пересування завдяки довгому кабелю. Компактна плоска складна конструкція для зручності перенесення.
Характеристики
- Тип призначення: Навушники
- Тип підключення: Дротові
- Тип роз'єму: mini jack 3.5 мм
- Форма роз'єму: Прямий
- Тип кріплення: Оголів'я
- Тип конструкції: накладні
- Тип акустичного оформлення: закриті
- Частотний діапазон: 12-22000 Гц
- Опір: 24 Ом
- Максимальна вхідна потужність: 1000 мВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Провідні |
| Вид | Навушники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс, Ом | 24 |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Імпеданс, Ом | 24 |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кабель | Вмонтований у корпус навушників |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Ціна: 188 ₴

