


Навушники BOROFONE Platinum metal universal earphones with microphone BM75 1,2m Black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Навушники BOROFONE BM75 Platinum metal universa earphones with microphone White─ відмінно підійдуть для любителів музики, так як пристрій вирізняється чудовою якістю звуку.
Навушники мають роз'єм mini-jack 3,5 мм та оптимальну довжину кабелю ─ 1,2 м. Вони також оснащені однією функціональною кнопкою і мікрофоном, підійдуть для управління з пристроїв Apple і Android.
Аксесуар виготовлений з TPE та ABS-пластику. Наявність силіконових амбушюр дозволяє комфортно розташовувати навушники у вухах. Сучасний ергономічний дизайн забезпечує максимальний комфорт при повсякденному використанні.
1. Спікер: 10мм.
2. Чутливість: 95dB ± 3dB. Діапазон частот: 20-20000Hz.
3. Аудіо роз'єм: Ø3.5мм. Вага: 12 г. Довжина кабелю: 1.2м.
4. Кабель навушників: високоеластичний кабель TPE з емальованим дротом.
5. Мікрофон: пульт з мікрофоном.
6. Проводове управління: одна функціональна клавіша, підходить для управління пристроями Android.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Колір | Білий |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Провідні |
| Вид | Навушники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Діапазон частот навушників | 20-20000 Гц |
| Діапазон частот навушників | 20-20000 Гц |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Призначення | Для комп'ютера; Для телефона; Для спорту |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумозаглушенням |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумозаглушенням |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Форма штекера | Прямий |
- Ціна: 166 ₴

