-8%






Навушники вакуумні, проводні Borofone BM25 Sound edge universal 1.2м Black (BM25B)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумні навушники Borofone BM25 – відмінно підійдуть для любителів музики, оскільки пристрій відрізняється чудовою якістю звуку. Кабель з роз'ємом mini-jack 3,5 мм має оптимальну довжину – 1,2 м. Навушники оснащені однією функціональною кнопкою та мікрофоном, підійдуть для керування пристроями Apple та Android. Навушники мають високоеластичний кабель TPE з емальованим дротом. Наявність силіконових амбушюр дозволяють комфортно розміщувати модель у вухах. Сучасний ергономічний дизайн забезпечує максимальний комфорт у повсякденному використанні.
Характеристики:
- Вид: Навушники
- Призначення: Для телефону
- Наявність активного шумопоглинання: З активним шумопоглинанням
- Тип кріплення: З кріпленням у вухах
- Мікрофон: Вбудований
- Довжина кабелю: 1.2 м
- Чутливість: 104 дБ
- Частотний діапазон: 20-20000 Гц
- Інтерфейс підключення: jack 3.5мм
- Тип навушників: Вакуумні
- Тип підключення: Дротяні
- Модель навушників: BM25 Sound edge universal
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Провідні |
| Вид | Навушники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Діапазон частот навушників | 20-20000 Гц |
| Довжина шнура, м | 1.2 |
| Довжина шнура, м | 1.2 |
| Діапазон частот навушників | 20-20000 Гц |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Призначення | Для телефону; Для спорту |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумозаглушенням |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумозаглушенням |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип навушників | Вкладки |
| Тип навушників | Вкладиші |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Форма штекера | Прямий |
| Чутливість навушників | 104 дБ |
| Чутливість навушників | 104 дБ |
- Ціна: 207 ₴

