-2%








Автомобільний компресор Hyundai HY 1535 100Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний компресор HYUNDAI HY 1535 – сучасний цифровий пристрій, який необхідний кожному автолюбителю. Надійний, сучасний, зручний та простий у використанні прилад. Дана модель працює від гнізда прикурювача з напругою 12В.
- Робоча напруга, : 12
- Максимальний робочий струм, А: 8
- Максимальний тиск, PSI/ATM: 100 / 6,8
- Максимальна продуктивність, л/хв: 35
- Маса, кг: 1,9
- Час безперервної роботи, хв : 20
- Потужність, Вт : 100
- Довжина дроту, см : 280
- Довжина шланга, см : 60
- Діапазон робочих температур, tC: -30...+80
- Рівень шуму (відстань не менше 1 метра), Дб: 90
- Тип компресора: поршневий, що не вимагає мастила
- Система гасіння вібрації: +
- Радіатор: вбудований в корпус
- Ліхтар: +
- Зберігання проводів та аксесуарів: передбачено
- Набір додаткових голок-перехідників: +
- Габарити (ДхШхВ), см: 22,5х8х16,5
У комплект входять:
- Компресор
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шланга подавання повітря | 0.6 м |
| Довжина шланга Подавальник повітря, м | 0.6 |
| Довжина шнура живлення | 2.8 м |
| Довжина шнура харчування, м | 2.8 |
| Максимальний споживаний струм | 8 А |
| Максимальний споживаний струм, А | 8 |
| Напруга | 220 В |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розміри | 22,5х8х16,5 мм |
| Розміри, мм | 22,5х8х16,5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура експлуатації | -30...+80 °C |
| Температура експлуатації, °C | -30...+80 |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 1 899 ₴

