-5%










Стіл складаний у похід Ranger Mod RA 1112 сірий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл складаний Ranger Mod RA 1112 є незамінним помічником відпочинку на природі.
Дана модель є каркасом і стільницею. Ніжки, на яких тримається конструкція, виготовлені з алюмінію. Матеріал стійкий до корозії, не вимагає особливого догляду та підходить для експлуатації на вулиці. Стільниця з ламінованого ДВП із покриттям для захисту від вологи.
Такий стіл без проблем поміститься в багажнику автомобіля і не займе занадто багато місця. Він складається навпіл, і перетворюється на невелику валізку.
Характеристики:
- Вид: столи;
- Матеріал каркасу: алюміній;
- Матеріал стільниці: ДВП із покриттям;
- Максимальне навантаження: 30 кг;
- Ширина профіля: 3.3 см;
- Розмір столу у розкладеному вигляді (ВхГхШ): 25х40х60 см;
- Розмір столу у складеному вигляді (ВхГхШ): 4.5х41х31 см;
- Вага столу: 1 кг;
- Колір сірий.
Комплектація:
- Стіл складаний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Вид | Столи |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розміри | 25х40х60 см |
| Розміри | 25х40х60 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 210 ₴


