-2%










Крісло складне зі столиком Ranger FC-95200S RA 2206 оливковий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичне рибальське крісло зі столиком Ranger FC-95200S. Дуже зручна модель як для відпочинку на лоні природи, з вудкою біля води, так і на дачі. Рибалки високо оцінили це крісло, так як на лівому підлокітнику розташувалося безліч кишеньок для коробочки з снастями, екстракторів, годівниць та інших рибальських дрібниць. На столику під правою рукою можна розкласти наживку, насадки, а для себе воду, телефон.
Виглядає стілець менше, ніж є насправді. Конструкція ніжок зроблена так, що вони не занурюються в грунт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 160 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розміри | 87х49х81 см |
| Розміри | 87х49х81 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 225 ₴




