

Навушники набір 2в1 HOCO Enlighten W24 50 мВт black-red
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.У набір HOCO Enlighten W24 входять великі накладні навушники і компактні вакуумні навушники-вкладиші.
Накладні навушники обладнані якісними динаміками, завдяки яким ви зможете насолоджуватися насиченим звучанням улюблених композицій, не відволікаючись на сторонні шуми. Виготовлені з міцних і стійких в експлуатації матеріалів. Пластиковий обід дозволяє пристосувати навушники за формою голови будь-якої людини. М'які амбушюри обшиті приємною на дотик еко шкірою. Гарнітура оснащена реалістично передає мова мікрофоном. Підключається дана модель до всіх типів сучасної аудіотехніки, що має роз'єм mini-jack 3,5 мм. Кабель пристрою має міцну високоеластичну оплетку, довжина 1.2 м.
Вакуумні навушники виконані в одному стилі з основним пристроєм. Є мікрофон, за допомогою якого можна перемикати треки і регулювати гучність, відповідати на дзвінки, зупиняти або поновлювати відтворення.
Характеристики:
- Тип навушників: Вакуумні, накладні
- Тип підключення: Проводове
- Мікрофон є
- Динамік: 40 мм
- Номінальна потужність: 10 мВт
- Максимальна вхідна потужність: 50 мВт
- Кабель навушників: 3,5-піновий високоеластичний кабель, довжина: 1,2 м
- Форма штекера: Прямий
- Кабель: Двосторонній
- Конструкція мікрофона: Розміщений на дроті
Комплектація:
- накладні навушники
- Вакуумні навушники
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Чашки | Круглі |
| Вид | Навушники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Кабель | Вмонтований у корпус навушників |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Матеріал амбушюр | Кожзам + Силикон |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип під'єднання | Провідні |
- Ціна: 603 ₴

