


Портативна акустична колонка HOCO Deep sound sports BT speaker BS45 | BT5.0, TWS, FM, TF |red
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Міні кругла bluetooth портативна колонка HOCO Deep sound sports BT speaker BS45
Портативна bluetooth колонка HOCO BS45 це сучасний музичний пристрій, який виконує кілька функцій:
- відтворення музики з мобільного телефону, смартфона, ноутбука, абсолютно не використовуючи дроти для підключення.
- відтворення MP3 файлів з карток пам'яті TF-картки
- FM радіо
Кругла Bluetooth портативна колонка HOCO BS45 сумісна з усіма bluetooth пристроями, такими як смартфони, планшети, плеєри, ноутбуки. Просто підключіть колонку до вашого пристрою bluetooth і насолоджуйтесь улюбленою музикою!
Спікер відтворює музику у форматі MP3 із карт пам'яті формату micro-sd (TF card).
Живлення Bluetooth міні колонки HOCO BS45 походить від вбудованого акумулятора 500mAh. Час роботи стовпчика близько 2 годин. Заряджати колонку можна за допомогою кабелю usb-micro usb. micro-usb це один із найпоширеніших роз'ємів на сьогоднішній день, тому, ймовірно, ви зможете навіть заряджати колонку кабелем, яким заряджаєте ваш смартфон.
Характеристики bluetooth колонки HOCO BS45 Deep sound sports BT speaker:
- Розмір: 98мм * 85мм * 85мм;
- Вага: 242 г
- Bluetooth 5.0, чіп: JL AC6965
- Ємність акумулятора: 500 мАг
- Заряджається близько 1,5 години
- Час розмови/музики: 2 години
- Динамік: 57 мм*1, потужність: 5 Вт*1
- Підтримка Bluetooth, FM, TF-карти, TWS та інших режимів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 98 мм х 85 мм х 85мм |
| Габарити | 98 мм х 85 мм х 85мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Гарантія | 1 місяць |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Колір | Red |
| Комплектація | Портативна колонка |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
| Призначення | Для телефону; Для дому та офісу |
| Підключення | Бездротове |
| Підключення | Бездротове |
| Сумісність з iOS і Android-пристрої | iPhone; Android |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність з iOS і Android-пристроями | iPhone; Android-пристрої |
| Тип | Бездротовий |
- Ціна: 739 ₴

