-2%






Портативний газовий пальник зі шлангом Fire-Maple ROCK 3000 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пальник газовий Fire Maple Rock виносний
ROCK зі шлангом - легкий пальник зі шлангом без п'єзопідпала. Має стійке до задування полум'я та компактні розміри у складеному стані. Розрахований на експлуатацію з різьбовим балоном, за допомогою перехідника можливе з'єднання пальника з цанговим балоном. Зручний для приготування їжі на двох – трьох осіб.
Особливості конструкції пальника Fire Maple ROCK зі шлангом:
- увігнута конструкція розсікача сприяє стійкості полум'я при поривах вітру
- три складані опори з рифленою поверхнею дозволяють ставити посуд діаметром до 17 см
- сумісний з будь-якими балонами стандарту epi-gas (балон купується окремо)
- можливе з'єднання пальника через перехідник (у комплект не входить) із цанговим балоном
- мішечок для транспортування в комплекті
Балон в комплект не входить!
Специфікації пальника Fire Maple ROCK зі шлангом:
- матеріали: сталь, магнієво-алюмінієвий сплав, мідь
| Основные характеристики: | легкість, Зручність у використанні, Довгий термін служби, Надійність |
|---|---|
| Потужність: | 3 кВт |
| Витрата газу: | 214 гр/год |
| П'єзопідпал: | ні |
| Захист від вітру: | ні |
| Вага: | 0.171 кг |
| Розміри: | Ø15.6 x 9.3 см |
| Розміри в складеному вигляді: | Ø8.3 x 9.3 см |
| Матеріал: | сталь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fire-Maple |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Комплектація | Пальник |
| Потужність | 3000 |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пальники |
| Тип з'єднання | Шланг |
| Паливо | Газ |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 871 ₴

