




Настільне кріплення для монітора Brateck LDT71-C012N похило-поворотне 17"-32" Чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.BRATECK LDT71-C012N - це настільне кріплення для монітора, призначене для забезпечення зручності та ефективності вашого робочого простору. Це кріплення ідеально підходить для моніторів з діагоналлю до 32" і забезпечує максимальне навантаження до 8 кг.
Кріплення має регулювання нахилу в межах +90°/-45° і кути повороту до ±180°, що дає змогу легко настроїти кут огляду вашого монітора для оптимального перегляду та роботи з будь-якої точки. З трьома ступенями свободи і сумісністю з VESA отворами різних розмірів, кріплення забезпечує гнучкість установки і підходить для широкого спектра моніторів.
BRATECK LDT71-C012N забезпечує надійне та зручне встановлення вашого монітора на робочому столі, водночас забезпечуючи гнучкість у налаштуванні для вашого комфорту та продуктивності.
Характеристики:
- Регулювання: нахил, поворот
- Сумісність (макс. діагональ): 32"
- Максимальне навантаження: 8 кг
- Кут нахилу: +90°/-45°
- Кути повороту: ±180°
- Кількість ступенів свободи: 3
- VESA: 75 × 75, 100 × 100
- Особливості: кабель-менеджмент
- Розміри: 606 × 512 × 117 мм
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 32"; 17" |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Місце встановлення | Настільні |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм; 75x75 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 061 ₴



