-2%










Презентаційна стійка для телевізора SECTOR T14 підлогова 19"-55" Чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Презентаційна стійка SECTOR T14 Black - це універсальне рішення для проведення презентацій, виставок та інших заходів, що вимагають демонстрації інформації на телевізорі. Вона призначена для телевізорів з максимальною діагоналлю до 55" і забезпечує максимальне навантаження до 30 кг.
Презентаційна стійка SECTOR T14 Black забезпечує надійну підтримку телевізора на потрібній висоті, а також дає змогу легко налаштувати його положення за допомогою регулювання висоти та вбудованого рівня. Завдяки універсальній сумісності з різними стандартами VESA, вона підходить для більшості моделей телевізорів.
Характеристики:
- Регулювання: висота
- Сумісність (макс. діагональ): 55"
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Кількість ступенів свободи: 3
- VESA: 100 × 100, 100 × 200, 150 × 100, 200 × 100, 200 × 200, 300 × 200, 300 × 300, 400 × 400
- Відстань від площини кріплення: 131.5...181.5 мм
- Особливості: вбудований рівень
- Розміри: 865 × 625 × 1315 - 1815 мм
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Стойки |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрану | 55"; 19" |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Місце встановлення | Підлогові |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Регулювання | За висотою |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм; 200x200 мм; 300x200 мм; 400x400 мм; 200x100 мм; 150x100 мм; 300x300 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 4 476 ₴


