



Бездротовий зарядний пристрій 3в1 Hoco CQ7 15W Qi Чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.БЗП HOCO Qi Pass folding 3-in-1 CQ7 розроблена для одночасного заряджання 3 пристроїв: розумного годинника Apple Watch і Samsung, смартфонів і TWS навушників. Гаджет сумісний з безліччю сучасних девайсів з протоколом Qi. Також є підтримка Mag Safe.
CQ7 працює дуже просто - помістіть потрібний пристрій на зарядну поверхню і живлення почне подаватися автоматично. З максимальною вихідною потужністю 15 Вт, БЗУ забезпечує швидку зарядку Ваших пристроїв. Сила струму становить 3 А. Виріб оснащений надійним захистом від перегріву, перевантаження, перенапруги і короткого замикання. Крім цього, зарядка може здійснюватися як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні.
Компактний ергономічний дизайн гаджета дасть Вам змогу впорядкувати будь-який простір. Більш того, CQ7 легко складається, завдяки чому його завжди можна мати при собі. Зарядка виготовлена зі зносостійких матеріалів, що гарантує її довговічність.
Характеристики:
- вхід USB-C: 5 В - 3 A, 9 В - 3 A;
- вихідна потужність для зарядки смартфонів - 5 Вт/7.5 Вт/10 Вт/15 Вт;
- вихідна потужність для зарядки навушників - 5 Вт;
- вихідна потужність для зарядки Apple Watch - 2.5 Вт;
- габарити: 175*130*30мм;
- вага: 229 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Док-станція підставка |
| Вхідна напруга | 9V/3A |
| Порядок пристрою | Бездротова; Дротова |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Джерело живлення | Мережа |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 15 Вт |
| Підтримка ОС | iOS; Android |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розміри | 145 x 120 x 26 мм |
| Слоти для зарядки пристроїв | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 377 ₴

