-2%










Бездротовий зарядний пристрій Qi W83 для Phone/AirPods/iWatch з підсвічуванням
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова зарядка — док-станція W83 MagSafe дасть змогу навести лад на Вашому робочому столі або тумбочці одночасно заряджаючи всі Ваші ґаджети. Забудьте про велику кількість дротів, зарядок, розеток. Під'єднуючи лише 1 кабель до док станції, у Вас з'являється можливість заряджати відразу 3 пристрої.
Підтримувані пристрої:
- Смартфони: iPhone з MagSafe (з iPhone 12 та новіше).
- Розумні годинники: Watch (усі моделі), розумні годинники інших виробників з підтримкою бездротового QI заряджання (крім годинника Samsung).
- Бездротові навушники: AirPods (усі моделі з кейсом для бездротового заряджання), бездротові навушники інших виробників з підтримкою бездротового QI заряджання.
Особливості:
- Швидка MagSafe зарядка для всіх моделей лінійки iPhone 12/13/14/15, телефон примагнічується до док станції та надійно фіксується.
- Вбудована підсвітка — нічник (можна увімкнути/вимкнути однією кнопкою, режими яскравості регулюються)
- Стильний і сучасний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр
- Швидке бездротове заряджання, загальна потужність до 25W
- Захист від перегрівання, перепадів напруги, автоматичне регулювання потужності заряджання під кожен пристрій
- Протиковзні ніжки
Характеристики:
- Вихідна потужність для заряджання iPhone — 15W
- Вихідна потужність для заряджання AirPods — 5W
- Вихідна потужність для заряджання Watch — 5W
- Вхідний роз'єм док станції - Type C
- Розміри 118х104х80 мм
- Вага 269 грамів
Комплектація
- Док-станція
- Кабель USB - Type C
- Інструкція
- Оригінальне пакування
Примітка:
- Для одночасного швидкого заряджання всіх пристроїв рекомендуємо використовувати адаптер живлення з вихідною потужністю мінімум 20W (до комплекту не входить).
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | Samsung |
| Тип | Кабель USB |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 9V/3A |
| Вихідна напруга | 20 Вт |
| Порядок пристрою | Бездротова |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Джерело живлення | Мережа |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 20 Вт |
| Підтримка ОС | iOS; Android |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розміри | 104 мм x 79.5 мм x 118 мм мм |
| Слоти для зарядки пристроїв | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 723 ₴






