



Масажна ванночка для ніг Beurer 3 режими роботи / 60 Вт Білий/фіолетовий (FB_12)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насолоджуйтесь доглядом за ногами з масажною ванночкою Beurer. Цей функціональний пристрій призначений для розслабляючого догляду за ногами, забезпечуючи комбінацію бульбашкового і вібраційного масажу. Ідеально підходить для поліпшення кровообігу і загального стану шкіри ніг.
Масажна ванночка оснащена потужністю 60 Вт і має зручні габарити 380 х 345 х 130 мм, що забезпечує комфортне використання вдома. Вона виконана в стильному біло-фіолетовому кольорі й оснащена різними функціями, включно з підтриманням температури води, вібраційним і бульбашковим масажами.
Додаткові особливості включають масажну насадку для точкового впливу, підставку для стоп з масажними головками для додаткового комфорту і зручності. Знімна огорожа захищає від бризок, а нековзна гумова опора і зливний отвір роблять використання ванночки безпечним і зручним. Вона підходить для ніг розміром до 50.
Характеристики:
- Тип масажера: ванночка для ніг
- Тип масажу: бульбашковий, розслаблювальний, вібраційний
- Область застосування: для ніг
- Потужність: 60 Вт
- Габарити: 380 х 345 х 130 мм
- Вага: 1.3 кг
- Колір: біло-фіолетовий
- Особливості: масажна насадка, підтримання температури води, підставка для стоп з масажними голівками, знімна огорожа для захисту від бризок, нековзна гумова опора, зливний отвір, підходить для ніг до 50 розміру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид масажу | Гідромасаж. Вібромасаж |
| Вид массажера | Масажна ванночка |
| Габарити (ВхШхГ) | 380 х 345 х 130 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість режимів масажу | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 60 Вт |
| Призначення | Для стоп |
| Харчування | Мережа |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Колір | Білий/фіолетовий |
- Ціна: 4 509 ₴

