

Масажна ванночка для ніг Beurer 3 програми масажу / 140 Вт Білий/Розовий (FB_35)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пориньте у світ розслаблення і турботи про свої ноги з масажною ванночкою Beurer. Цей пристрій створено для того, щоб подарувати вашим ногам повне розслаблення завдяки бульбашковому масажу. З трьома програмами масажу ви можете налаштувати рівень інтенсивності і вибрати ідеальний режим для себе. Ванночка має потужність 140 Вт, що забезпечує ефективне і швидке досягнення бажаного результату.
Однією з ключових особливостей ванночки є функція підтримки температури води, що дає змогу зберігати її теплою впродовж усього сеансу. Гідромасаж і тепло сприяють поліпшенню кровообігу, зняттю втоми і розслабленню м'язів. У комплекті також є різні насадки: масажна насадка, насадка-щітка і насадка для видалення ороговілої шкіри, а також знімний фільтр для додавання ароматичних речовин, що дає змогу створити справжню спа-процедуру у вас вдома.
Ванночка має компактні розміри 410 х 380 х 170 мм і важить 2.1 кг, що робить її зручною для зберігання і використання. Її біло-рожевий колір додасть вашій ванній кімнаті нотку елегантності та свіжості. Ця ванночка стане ідеальним доповненням до вашого догляду за ногами, подарувавши вам не тільки комфорт, а й здоров'я.
Характеристики:
- Тип масажера: ванночка для ніг
- Тип масажу: бульбашковий
- Область застосування: для ніг
- Кількість програм масажу: 3
- Потужність: 140 Вт
- Особливості: тепло і гідромасаж, підтримання температури води
- Комплектація: інструкція, гідромасажна ванна для ніг, масажна насадка, насадка-щітка, насадка для видалення ороговілої шкіри, знімний фільтр для додавання ароматичних речовин
- Габарити: 410 х 380 х 170 мм
- Вага: 2.1 кг
- Колір: біло-рожевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид масажу | Гідромасаж. Вібромасаж |
| Вид массажера | Масажна ванночка |
| Габарити (ВхШхГ) | 410 х 380 х 170 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість режимів масажу | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 140 Вт |
| Призначення | Для стоп |
| Харчування | Мережа |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Колір | Білий/Рожевий |
- Ціна: 5 980 ₴

