-6%






Конічний щуп для вимірювання зазорів 1-15мм з лінійкою 150мм, нержавіюча сталь
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимірювач зазорів у комплекті з лінійкою для визначення та контролю діаметра отворів та ширини пазів. Лінійка оснащена пересувним упором вимірювання глибини пазів, відстані від краю тощо.
Застосування: розмістіть конусний калібр в отворі і біля зрізу площини деталі вважайте виміряне значення.
Поставляється в тканинному чохлі для зручності зберігання.
Дві вимірювальні шкали з кожного боку лінійки:
1 - 15 мм
1/8 - 5/8 дюйми
Кліпса для носіння на одязі
Вигравіровано таблицю перекладу цілих та дробових дюймів у міліметри
Розмітна шкала лінійки: від 1 до 150 мм
Крок вимірів: 0.1 мм
Точність: ± 0.05 мм
Матеріал: нержавіюча сталь
Довжина: 165 мм
Вага: 20 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вид | Контурні |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Розміткова шкала лінійки: від 1 до 150 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Конічний щуп для вимірювання щілин 1-15 мм із лінійкою 150 мм, неіржавка сталь |
| Максимальный диапазон работы | до 150 мм |
| Розміри | 165 мм |
- Ціна: 425 ₴

