-2%






Кронштейн для монітора IIyama DS3001C-B1 настільний 10"-27" навантаження 5кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільне кріплення Iiyama DS3001C-B1 - це компактне й універсальне рішення для розміщення моніторів на робочому столі. Воно призначене для моніторів з діагоналлю екрана від 10" до 27", що робить його ідеальним вибором для різноманітних робочих та ігрових завдань. Це кріплення забезпечує максимальну гнучкість і зручність під час використання монітора.
Iiyama DS3001C-B1 надає широкий спектр налаштувань і сумісність із різними моніторами, що робить його надійним помічником в організації вашого робочого простору та забезпечує максимальний комфорт під час використання монітора.
Характеристики:
- Тип товару: кронштейн
- Призначення: для монітора
- Діагональ монітора: 10" - 27"
- Регулювання за висотою: 0 - 399 мм
- Обертання екрана PIVOT: 90°
- Кут повороту: 360°
- Максимальна вага монітора: 5 кг
- Сумісність із VESA: від 75 x 75 мм до 100 x 100 мм
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Гарантія | 1 місяць |
| Діагональ екрану | 10" |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 5 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Мінімальна підтримка діагональ | 10" |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Сумісність (діагональ) | для монітора |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 5 505 ₴

