




Комплект постільної білизни Ardesto Mix&Match Premium двоспальний євро бавовна / сатин Чорний (ART2022SL)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Комплект постільної білизни ARDESTO Mix&Match Premium - це високоякісний і стильний вибір для тих, хто цінує комфорт і елегантність у спальні. Виконаний зі 100% бавовни з сатиновим плетінням, цей комплект забезпечує м'якість, довговічність і приємні тактильні відчуття. Щільність тканини 300 ТС робить його особливо міцним і стійким до зношування, зберігаючи водночас усі свої первозданні якості протягом довгого часу.
Комплект включає підковдру розміром 200 х 220 см, дві наволочки розміром 50 х 70 см з додатковими 5 см на клапанах для зручного використання і простирадло розміром 240 х 260 см, яке ідеально підходить для великих ліжок. Застібка-блискавка на підковдрі та клапани на наволочках забезпечують надійне утримання постільної білизни та простоту у використанні.
Кольорова гама комплекту представлена в зелених тонах, що надають вашому спальному місцю свіжий і сучасний вигляд. За цим постільним комплектом легко доглядати: його можна прати за температури 30 °С, уникаючи відбілювання та хімічного чищення, прасувати за низької температури. Для довгого збереження своїх якостей рекомендується зберігати комплект у сухому місці.
Характеристики:
- Тип: Постільний комплект
- Розмір підковдри, см: 200 х 220
- Розмір наволочки, см: 50 х 70 + 5
- Розмір простирадла, см: 240 х 260
- Кількість наволочок: 2 шт
- Щільність: 300 ТС
- Рекомендації по догляду: Прати при температурі 30 ° С, Не відбілювати, Гладити при температурі не більше 110 ° С, Не застосовувати засоби хімічного чищення, Заборонено віджимати і сушити в сушильній машині
- Додатково: Зберігати в сухому місці
- Застібка: Підковдра на блискавці, наволочки клапан
- Матеріал: Сатин (100% бавовна)
- Колір: Зелений
- Термін придатності: Необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застібка | На блискавці |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Сатин |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розмір наволочки | 2 x 50x70 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір простирадла | 230 x 240 см |
| Спальний розмір | Евро |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 4 788 ₴

