




Мобільний телефон 2E T180 MAX 2.3» 2sim 1000мАг Чорний (688130251051)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Мобільний телефон 2E T180 MAX - це зручний і функціональний кнопковий телефон, який стане чудовим вибором для тих, хто цінує простоту та надійність. З класичним моноблоковим корпусом і цифровою клавіатурою, цей телефон забезпечує легкість у використанні та надійність у повсякденних завданнях. Вбудована пам'ять об'ємом 32 МБ і слот для карт пам'яті micro SD до 16GB дають змогу зберігати важливі файли та дані.
Телефон підтримує дві SIM-карти типу Mini-SIM, що зручно для розділення особистих і робочих контактів. З підтримкою мережі 2G і частотами GSM 900/1800 МГц, 2E T180 MAX забезпечує стабільний зв'язок. Екран з діагоналлю 2.31 дюйма і роздільною здатністю 320x240 пікселів виконаний на матриці TN і відображає до 262 000 кольорів. Для зйомки фотографій передбачена основна камера на 0.3 Мп.
Цей телефон оснащений широкими мультимедійними можливостями, включно з динаміком 2в1 для розмов і відтворення мультимедіа, Bluetooth 2.1 для бездротового передавання даних, а також портами для під'єднання навушників і USB Type-C. Знімний акумулятор ємністю 1000 мАг забезпечує тривалий час роботи без підзарядки.
Особливості телефону включають в себе яскравий LED ліхтарик, швидкий набір номерів, конфіденційність з паролями на окремі розділи меню, телефонну книгу на 500 номерів, голосове озвучування номерів, вбудовані ігри, SOS режим, і безліч інших корисних функцій. Телефон підтримує українську, польську, румунську, угорську, угорську та англійську мови, що робить його зручним для користувачів з різних країн.
Характеристики:
- Тип пристрою: телефон
- Тип корпусу: моноблок
- Введення даних: цифрова клавіатура
- Вбудована пам'ять: 32 МБ
- Слот для карт пам'яті: 1 micro SD до 16GB
- Кількість SIM-карт: 2 SIM
- Тип SIM-карти: Mini-SIM
- Доступ в Інтернет: 2G
- Частоти GSM: 900/1800 МГц
- Тип матриці: TN
- Діагональ: 2.31"
- Роздільна здатність дисплея: 320x240
- Кількість кольорів: 262 000
- Основна камера: 0.3 Мп
- Мультимедіа: 1 динамік (розмовний і мультимедійний 2в1)
- Комунікації: Bluetooth 2.1
- Порти підключення: навушники (3.5 мм), USB Type-C
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Ємність акумулятора: 1000 мАг (знімна)
- Особливості: Ліхтарик (LED, 1 режим, керування окремою клавішею-слайдером), Швидкий набір (8 номерів), Конфіденційність (пароль на окремі розділи меню), Встановлення персональної мелодії для контакту, Телефонна книга на 500 номерів (по 2 номери на контакт), Голосове озвучування набору номера, вхідних викликів і контактів, Ігри (1 гра «Змійка»), Пам'ять SMS: 100, Файловий менеджер, SOS режим (автовиклик і відправлення SOS SMS на 5 номерів з LBS координатами), Імпорт/Експорт контактів (Bluetooth або VCF файл), Калькулятор, Будильник (5 шт. ), Функція енергозбереження, Таймер, Секундомір, Календар (з планувальником подій), Вібровиклик, FM-радіо (з вбудованою антеною), MP3 плеєр, Алфавіти: УКР/ENG, Мови: українська, польська, румунська, угорська, англійська. Диктофон. Фільтри викликів (чорний і білий списки)
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
Комплектація:
- Телефон
- Зарядний пристрій (5В/0.5А) Type-C
- Акумулятор
- Гарантійний талон
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Колір | Білий |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE) |
| Бездротові технології | Bluetooth 2.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 87 |
| Вбудована пам'ять | 32 МБ |
| Висота | ; 122 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Діагональ екрану | 2.31 |
| Ємність акумулятора | 1000 мА*ч |
| Записування відео основної камери | QCIF / 176x144 / монозвук |
| Кількість IM-карт | 2 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість контактів у телефонній книзі | 300 |
| Кількість мегапікселів основної камери | 0.3 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість символів у назві контакту | 40 |
| Комбінований слот | Немає |
| Комплект постачання | Гарантійний талон; Зарядний пристрій; Документація; Акумуляторна батарея Телефон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 16 ГБ |
| Матеріал клавіатури | Пластик |
| Матеріал екрана | Поликарбонат |
| Назва процесора | Spreadtrum SC6531E |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Особливості корпусу | З клавіатурою |
| Особливості фронтальної камери | Без фронтальної камери |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Робота без гарнітури | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Роз'єми | USB Type-C; 3.5 мм (mini-Jack) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип матриці | TN |
| Формат SIM-картки | Формат SIM-картки |
| Формат підтримуваних карт пам’ яті | MicroSD |
| Ширина | 61 мм |
- Ціна: 1 361 ₴






