-2%










Стійка для телевізора Sector T6 White підлогова 32"-70" навантаження 50кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка підлогова Sector T6 White - це стильна і функціональна конструкція, призначена для розміщення аудіо- та відеоапаратури в домашній кінотеатральній системі.
Стійка виготовлена з міцного металу, покритого білою порошковою фарбою, що забезпечує їй стильний зовнішній вигляд і довговічність. Крім того, стійка підлогова Sector T6 White обладнана системою керування кабелями, яка дає змогу приховати дроти від очей, роблячи вашу систему звуку та відео більш естетичною і безпечною для використання.
Загалом, стійка підлогова Sector T6 White - це чудовий вибір для тих, хто шукає якісну і функціональну стійку для своєї домашньої кінотеатральної системи, яка водночас матиме елегантний і сучасний вигляд.
Характеристики:
- Тип товару: стійка
- Місце встановлення: підлогова
- Діагональ екрана: 32"-70"
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Стандарт кріплення VESA: 200x200, 200x400, 300x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400, 500x200, 500x300, 500x400, 600x200, 600x300, 600x400 мм.
- Регулювання: Нахил
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 32"; 70" |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Місце встановлення | Підлогові |
| Мінімальна підтримка діагональ | 32" |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Регулювання | Нахил |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x300 мм; 300x400 мм; 1200x200 мм; 300x100 мм; 200x200 мм; 200x400 мм; 1200x300 мм; 1200x400 мм; 300x300 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 6 563 ₴

