-6%










Блок живлення імпульсний UKC 400W-12V 35A
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення UKC 9521 призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо. Має потужність 400W. Перфорований металевий корпус зі стабілізованою вихідною напругою 12V постійного струму. Під'єднання до мережі 220V і під'єднання споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення.
Адаптер має стандартні розміри в лінійці аналогічних за потужністю блоків. Захищений від короткого замикання, перегрівання та перевантаження.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення.
Характеристики:
- Корпус: метал;
- Потужність: 400W;
- Вихідний струм: 33.3А;
- Вхідна напруга: 110-265V;
- Вихідна напруга: 12V;
- Тип блока: імпульсний;
- Тип захисту: від короткого замикання, перегрівання та перевантаження;
- Ступінь вологозахисту: IP20 негерметичний;
- Габарити (ДхШхВ): 184 х 50 х 24 мм.
Комплектація
- Імпульсний блок живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, | 110-220 В |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруження на виході, В | 12В |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розміри | 184 х 50 х 24 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 681 ₴


