-5%










Підсилювач звуку UKC AK-688BT FM(87.5-108 МГц) 30 Вт Bluetooth 4,0 Black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсилювач звуку UKC AK-688BT 9489 — це багатофункціональний пристрій для посилення аудіосигналу за допомогою Bluetooth, USB, FM-радіо та караоке. Ідеально підходить для під'єднання до фронтальних колонок і відтворення звуку з різних джерел, включно з Bluetooth-пристроями, USB-накопичувачами та SD-картами.
Пристрій має металевий корпус, обладнаний зручними регуляторами для регулювання гучності, басів і високих частот, а також кнопками керування відтворенням. Під'єднання до підсилювача можливе через RCA порти, а також можливість використання пристрою в автомобілі завдяки живленню від 12V.
Вбудований FM-приймач розширює функціональність пристрою, а наявність пульта дистанційного керування робить його ще зручнішим.
Характеристики:
- Потужний звук
- Підтримка різних джерел сигналу, включно з Bluetooth, FM-радіо, Karaoke, RCA, USB і SD-карти
- Регулювання басів, високих частот, гучності, а також вибір еквалайзерних пресетів
- Потужність: 30 Вт
- Кількість каналів: 2
- Живлення: 220V, 12V
- Опір: 8-16 Ом
- Частотний діапазон: 40-20000 Гц
- Bluetooth: Версія 4.0
- Радіо: FM 87.5-108 МГц
- Розміри: 200 x 170 x 70 мм
- Вага: 1.5 кг
Комплектація
- Підсилювач звуку
- Пульт ДК
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Кількість каналів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-частоти | 87,5-108 МГц |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Вага | 1.5 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Комплектація | Підсилювач звуку; Пульт ДК |
| Максимальна потужність, Вт | До 30 |
| Монтаж | настільний |
| Особливості | Радіо; Антена; Пульт ДК |
| Харчування | 220V, 12V |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розміри | 200*170*70 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Інтегральні підсилювачі |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 357 ₴


