-6%


Набір паперових подарункових коробок Stenson R33290B "Ornament" 3шт/наб 23х16х10/21х14х8/19х12х7 см Blue
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір паперових подарункових коробок Stenson R33290B "Ornament"
Коробки можна прикрасити різним декором, зв'язати стрічку, заповнити всередині наповнювачем. Не дивлячись на те, що до підбору подарунка ми ставимося дуже серйозно, вкладаючи свої тепло та кохання, не варто забувати про перше, що побачить одержувач – подарункова упаковка! Ви не пошкодуєте, побачивши, як горять очі Ваших обранців від такої чудової подарункової коробочки. Краса, стиль та оригінальність – це картонна різнокольорова коробка.
Характеристики:
- Бренд: Stenson
- Розміри:23х16х10/21х14х8/19х12х7 см
- Модель: R33290B
- Серія: Ornament
- Матеріал: картон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 23 см |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для пакування подарунків |
| Особливості | Зі стрічкою; З кришкою |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 609 ₴

