


Свердло по металу DeWALT Extreme Industrial Cobalt 8.5мм/117мм (DT4963)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Свердло DeWALT Extreme Industrial Cobalt має підвищену довговічність завдяки вмісту 5% кобальту, що забезпечує високу гостроту ріжучої кромки та продовжує термін служби в 4 рази порівняно зі звичайними HSS-R свердлами. Центроване вістря та два додаткових різця дозволяють легко засвердлюватися в різні матеріали, створюючи чисті та рівні отвори без задирок. Покращена геометрія спіралі забезпечує швидке свердління та ефективне відведення тирси.
Свердло підходить для роботи з ручними дрилями та верстатами, обробляючи високолеговану сталь, чавун, бронзу, зварні шви, нержавіючу та кислотостійку сталь. Посилений сердечник підвищує стійкість на злам, а тригранний хвостовик запобігає прослизанню у патроні.
Характеристики:
-
Діаметр, мм: 8,5
-
Робоча довжина, мм: 72
-
Загальна довжина, мм: 117
-
Тип свердла: спіральне
-
Марка сталі: HSS-CO
-
Серія: EXTREME
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид свердла | Гвинтове (Спіральне) |
| Гарантія | 1 місяць |
| Діаметр свердла | 8.5 мм |
| Додаткові характеристики | Марка стали: HSS-CO |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Загальна довжина | 117 мм |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Робоча довжина | 72 мм |
| Робочий матеріал | Метал |
| Тип | Свердла |
- Ціна: 888 ₴

