
Свердло по металу DeWALT Extreme 2 3мм/61мм 2шт (DT5038)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Свердло DeWALT Extreme 2 створене для роботи з легованими та нелегованими сталями із міцністю до 900 Н/мм², а також підходить для свердління дерева і пластику. Завдяки центрируючому вістрю EXTREME DeWALT® 2 свердло забезпечує точне свердління без відхилень, а два додаткові різці на краях дозволяють отримувати отвори з рівними краями без задирок. Його спеціальна геометрія дозволяє працювати з тонколистовим профілем і трубами без попереднього накернювання.
Золотисте оксидне покриття запобігає перегріву та подовжує термін служби інструменту. Три фрезеровані поверхні хвостовика виключають прослизання свердла в патроні, а потовщений сердечник забезпечує максимальну стійкість до зламів. Лазерне маркування, розташоване поза зоною зажиму, залишається читабельним навіть після тривалого використання.
Характеристики:
-
Виробник: DeWALT
-
Діаметр, мм: 3
-
Призначення: професійне
-
Загальна довжина, мм: 61
-
Застосування: метал
-
Робоча довжина, мм: 33
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Діаметр свердла | 3 мм |
| Додаткові характеристики | Призначення: професійне |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 2 |
| Кількість предметів у пакованні | 2 |
| Загальна довжина | 61 мм |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Робоча довжина | 33 мм |
| Робочий матеріал | Метал, фартух, Дерево |
| Тип | Свердла |
- Ціна: 595 ₴

