


Свердло по металу DeWALT Extreme Industrial Cobalt 4.8мм/86мм 10шт (DT4928)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Свердло DeWALT Extreme Industrial Cobalt ідеально підходить для роботи з металом, зокрема нержавіючою сталлю. Завдяки центрованому вістрю воно забезпечує точне свердління без відхилень, а золотисте оксидне покриття запобігає перегріванню та збільшує термін служби. Посилений сердечник підвищує стійкість до зламу, а тригранний хвостовик запобігає прослизанню в патроні.
Свердло сумісне з ручними дрилями та свердлильними верстатами для обробки високолегованої сталі, чавуну, бронзи та інших матеріалів із в'язкістю до 1100 Н/мм². Воно також підходить для роботи з легованою та нелегованою сталлю в'язкістю до 900 Н/мм², забезпечуючи точність і довговічність.
Характеристики:
-
Діаметр, мм: 4.8
-
Робоча довжина, мм: 52
-
Загальна довжина, мм: 86
-
Тип свердла: спіральне
-
В упаковці, шт: 10
-
Марка сталі: HSS-CO
-
Серія: EXTREME
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид свердла | Гвинтове (Спіральне) |
| Гарантія | 1 місяць |
| Діаметр свердла | 4.8 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 10 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 10 |
| Кількість предметів у пакованні | 10 |
| Комплектація | Свердло для металу, 10 шт. |
| Загальна довжина | 86 мм |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Робоча довжина | 52 мм |
| Робочий матеріал | Метал |
| Тип | Свердла |
- Ціна: 3 341 ₴

