-8%


Свердло Tolsen по металу DIN338 кобальтове ПРОФІ 63 мм 6,5 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло Tolsen по металу DIN338 кобальтове 63 мм 6,5 мм
Переваги:
- Високоякісна швидкорізальна сталь М35 (С5%);
- Фрезерований;
- Спеціальна технологія загартовування
Характеристики:
- Тип: свердло
- Призначення: по металу
- Тип хвостовика: циліндричний
- Діаметр: 6,5 мм
- Довжина робочої частини: 63 мм
- Загальна довжина: 101 мм
- Кут заточення: 135 град.
- Матеріал: сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид свердла | Гвинтове (Спіральне) |
| Гарантія | 1 місяць |
| Діаметр свердла | 6.5 мм |
| Додаткові характеристики | Матеріал: сталь, |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Сверло |
| Загальна довжина | 101 мм |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Робоча довжина | 63 мм |
| Робочий матеріал | Метал |
| Тип | Свердла |
- Ціна: 296 ₴

